Електротехнічна лабораторія

Електровимірювальні роботи, виміри опору ізоляції, розрахунки допустимого струмового навантаження, акти проведення схованих робіт контроль електричної мережі, електромонтажні роботи, тестування електрообладнання, виміри ізоляції та заземлення, інші електровимірювальні заходу - ось неповний перелік тих функцій, які виконує наша електротехнічна лабораторія на всій території України (Київ, область).

Електротехнічна лабораторія - проводить: Електровимірювання і випробування в електроустановках до і вище 1000 В.

Ми пропонуємо, розрахунки струмового допустимого навантаження, складаємо акт прихованої проводки, допуск в експлуатацію електроустановок зовнішнього і внутрішнього електропостачання житлових, громадських, виробничих будівель та споруд, об'єктів індивідуального будівництва, так і рішення задач на будь-якому етапі робіт!

Ми проводимо оформлення необхідної дозвільної документації та здачі об'єктів в експлуатацію!

Результати проведених робіт електровимірювання оформляються протоколами електровимірювань, протоколи об'єднуються в технічний звіт. Технічні звіти, протоколи електровимірювань.

ДЛЯ ЧОГО ПРОВОДЯТЬСЯ ЕЛЕКТРОВИМІРЮВАННЯ?

Приймально-здавальні виміри виконуються після завершення всіх робіт по електромонтажу. Складений згідно з проведеними випробуваннями Технічний звіт входить в комплект документації, необхідної для здачі електроустановки в експлуатацію.

Періодичне проведення замірів опору ізоляції, заміри заземлюючих пристроїв, замір петлі фаза-нуль та ін. диктується вимогами інспектуючих наглядових органів (Держенергонагляд, Пожежна інспекція, СЕС).

Профілактичні електровимірювання проводяться з метою виявлення несправного або не відповідає нормам і правилам улаштування електроустановок (ПУЕ, ПЕЕП, ПТБ) електрообладнання. Це робиться з метою запобігання нещасних випадків, випадків загоряння електропроводки.

Ви можете викликати спеціалістів електролабораторії для проведення електровимірювань зі складанням протоколів та техзвіту на наступних об'єктах: 

  • Житлові будинки та приміщення (квартири, котеджі, заміські будинки, пентхауси)
  • Адміністративні будівлі та приміщення (бізнес-центри, офіси і т.д.)
  • Базові станції операторів стільникового зв'язку
  • Антенно-щоглові споруди
  • Освітлювальні щогли
  • Розважальні комплекси (кінотеатри, клуби, ігрові зали та спортзали)
  • Промислові підприємства
  • Торгові комплекси і приміщення (гіпер-і супермаркети, торгові павільйони, магазини)
  • Авто-і газозаправні станції і т.п.
© Електротехнічна лабораторія 'ЕТЛ - 112'
2008 - 2021
phoneearth