Здійснюємо високоякісну перезарядку, заправку та ремонт вогнегасників, Фахівці проведуть зарядку і технічне обслуговування ваших вогнегасників. Великий накопичений досвід дозволяє нам контролювати якість робіт, не підвищуючи ціни на перезарядку вогнегасників.

Приватним клієнтам ми пропонуємо вуглекислотний вогнегасник ВВК-2 (ВВК-3,5) незамінний для гасіння електропроводки і електроприладів в квартирі, заміському будинку, на дачі. Автомобільний порошковий вогнегасник ВП-2 забезпечить пожежну безпеку в автомобілі, а порошковий вогнегасник ВП-5 ідеально підійде для гаража. Не забудьте, що всі вогнегасники підлягають обов'язковій перезарядці кожні 5 років.

Корпоративним клієнтам для забезпечення протипожежної безпеки в офісі ми рекомендуємо придбати порошковий вогнегасник ВП-5, а якщо в приміщенні перебувають комп'ютери або інша оргтехніка, то ми рекомендуємо вуглекислотний вогнегасник ВВК-2 або ВВК-3,5. В цеху і на складі незамінні латексні пожежні рукави та пересувні вогнегасники ВВК-18, ВВК-48 або ВП-45. Для вантажного автотранспорту підійде ефективний вогнегасник ВП-5.

Вже наявні у вас вогнегасники підлягають регулярної перезарядці та щорічного переоглядові. Ми вирішимо ваші проблеми: перезарядив і відремонтуємо вогнегасники в короткий термін і за низькими цінами, і здійснимо доставку своїм транспортом.

Наші фахівці безкоштовно дадуть вам більш детальну консультацію про те, як підібрати найбільш ефективні засоби пожежогасіння і скільки їх необхідно для вашого офісу або будинку за тел: (044)-494-44-48 (067)-902-32-12

Ми виконуємо перезарядку і якісний ремонт всіх видів вогнегасників.

Перезарядка вогнегасників в Києві.

Кожному хто замовив перезарядку партії вогнегасників (від 1000 грн.), в подарунок автомобільний вогнегасник.

  • передбачено винагороди для посередників;
  • передбачено винагороду для представників організації-покупця.

Перезарядка вогнегасників. Вартість
Перезарядка вогнегасників. Київ
Терміни перезарядки вогнегасників
Технічне обслуговування вогнегасників