Перезарядка вогнегасників. Київ.

Для підтримання працездатності вогнегасника в разі закінчення терміну придатності або в його застосуванні, необхідна своєчасна перезарядка вогнегасника, вона дозволить вам забезпечити безпеку і надійність, у разі виникнення пожежі.

Наша компанія пропонує вам послуги із зарядки вогнегасників в "бойову" готовність в нашому спеціалізованому пункті перезарядки вогнегасників в місті Києві.

Заправка вогнегасників буде проводитися на спеціалізованому обладнанні наші кваліфікованими співробітниками, після перезарядки порошкових або вуглекислотних вогнегасників, ми обов'язково перевіримо його на працездатність, що дасть вам 100% гарантію на його надійність.

Ми виконуємо перезарядку і якісний ремонт всіх видів вогнегасників.

Вогнегасники, введені в експлуатацію, повинні проходити технічне обслуговування, яке забезпечує постійну готовність вогнегасників до використання. Технічне обслуговування включає в себе перевірки, огляди, випробування, ремонт, заправку, зарядку, перевірку корпусу вогнегасника на герметичність і фарбування (за потребою). Після ремонту, перезарядження (заправки) вогнегасники за своїми технічними характеристиками не поступаються новим.

По перезарядці вогнегасників звертатися за телефоном цеху перезарядки вогнегасників : +380443910663

© Електротехнічна лабораторія 'ЕТЛ - 112'
2008 - 2022
phoneearth