Перезарядка вогнегасників

Здійснюємо високоякісну перезарядку, заправку та ремонт вогнегасників, Фахівці проведуть зарядку і технічне обслуговування ваших вогнегасників. Великий накопичений досвід дозволяє нам контролювати якість робіт, не підвищуючи ціни на перезарядку вогнегасників.

Приватним клієнтам ми пропонуємо вуглекислотний вогнегасник ВВК-2 (ВВК-3,5) незамінний для гасіння електропроводки і електроприладів в квартирі, заміському будинку, на дачі. Автомобільний порошковий вогнегасник ВП-2 забезпечить пожежну безпеку в автомобілі, а порошковий вогнегасник ВП-5 ідеально підійде для гаража. Не забудьте, що всі вогнегасники підлягають обов'язковому технічному обслуговуваню кожен рік та перезарядці кожні 5 років.

Корпоративним клієнтам для забезпечення протипожежної безпеки в офісі ми рекомендуємо придбати порошковий вогнегасник ВП-5, а якщо в приміщенні перебувають комп'ютери або інша оргтехніка, то ми рекомендуємо вуглекислотний вогнегасник ВВК-2 або ВВК-3,5. В цеху і на складі незамінні латексні пожежні рукави та пересувні вогнегасники ВВК-18, ВВК-48 або ВП-45. Для вантажного автотранспорту підійде ефективний вогнегасник ВП-5.

Вже наявні у вас вогнегасники підлягають регулярної перезарядці та щорічного переоглядові. Ми вирішимо ваші проблеми: перезарядив і відремонтуємо вогнегасники в короткий термін і за низькими цінами, і здійснимо доставку своїм транспортом.

Ми виконуємо перезарядку і якісний ремонт всіх видів вогнегасників.

Перезарядка вогнегасників в Києві.

Контактний номер телефону цеху перезарядки вогнегасників : +380443910663

© Електротехнічна лабораторія 'ЕТЛ - 112'
2008 - 2022
phoneearth