Акти прихованих електромонтажних робіт за підвісними стелями

Надамо послугу по оформлені "актів прихованих електромонтажних робіт" — це офіційний документ, що складається після  виконаних відповідальних робіт, що будуть приховані подальшими роботами. Він говорить про те, що ці відповідальні роботи виконані в належній якості.

Акти на приховані роботи по електриці

Це документ, що засвідчує повне дотримання проектних рішень, технологій і нормативних вимог.

Цей акт складається на електромонтаж.

Викликати фахівців пересувної електролабораторії необхідно відразу після монтажу кабелю, з незаштукатуреннимі каналами проводки. Монтаж електропроводки необхідно виконати з урахуванням можливості заміни проводів і кабелів. Тільки після того, як буде складено та передано акт прихованих електромонтажних робіт, можна розпочати роботи по прихованим каналів проводки, установці підвісних стель і т.п. Важливість даного документа досить велика, тому що монтаж електропроводки не відповідає встановленим вимогам, в майбутньому, може давати збій або стати причиною пожежі.

АКТИ НА ПРИХОВАНЫ РОБОТИ ПО ЕЛЕКТРИЦІ - ФОРМА

Уніфікованих бланків актів на огляд прихованих робіт не існує. Щоб документ був визнаний чинним, зміст має відображати такі моменти: місце розташування об'єкта, на якому виконаний електромонтаж; склад комісії, яка проводила опосвідчення об'єкт; види прихованих робіт, закріплених актом на електромонтаж; відомості про застосовані матеріали і виробах; дані про відхилення від рішень, передбачених електропроектів або нормативами, а також інформація про посадових осіб, що погоджували такі відхилення; дата початку та завершення прихованих робіт.

АКТИ НА ПРИХОВАНІ РОБОТИ: НАВІЩО, ДЛЯ КОГО І ЧОМУ

Правила здачі об'єкта в експлуатацію, вимагають крім надання різного роду документів, такий звіт як "акт прихованих електромонтажних робіт". Даний документ видається фахівцями пересувної електролабораторії, після проведення ними різних обстежень, таких як: замір опору ізоляції, замір заземлення електрообладнання та електропроводки, замір автоматичних вимикачів, і багато іншого. Після проведення необхідних операцій, фахівці оцінюють відповідність наявних параметрів з необхідними, і на основі цього складають акт прихованих електромонтажних робіт.

© Електротехнічна лабораторія 'ЕТЛ - 112'
2008 - 2022
phoneearth