Електротехнічна лабораторія ТОВ "112"

(044) 360-65-60

Наша електровимірювальна лабораторія, яка обслуговує Вас по всій території України (Київ, Київська обл.) має достатній досвід, кваліфікований персонал і сучасне сертифіковане обладнання для проведення робіт різного ступеня складності, від замірів опору ізоляції, вимірювання опору заземлюючих пристроїв, замір петлі фаза-нуль, розрахуноки допустимого струмового навантаження електричних мереж, акти проведення схованих робіт на прокладання електропроводки за підвісними стелями до технічних випробувань. За результатами вимірювань, проведених електровимірювальної лабораторії, складається типовий технічний звіт (Протокол №1, №2, №3, №4) встановленого зразка, у разі виявлення порушень, дефектна відомість.

Всі співробітники електровимірювальної лабораторії постійно підтримують рівень своєї кваліфікації, мають діючі групи допуску з спецробіт та електробезпеки.

Можна отримати консультацію, заповнив нижню форму, де детально опишіть проблемне питання на вашому виробництві та залиште контакту інформацію. Після обробки Вашого запиту, ми відправимо Вам лист-відповідь про можливість рішення проблеми.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com