На якості ізоляції можуть позначатися самі різні чинники: погодні явища (спека, холод, блискавка), час експлуатації та інші. Щоб уникнути небезпеки ураження людей електричним струмом та виникнення пожеж, необхідно регулярно проводити електровимірювання. Електролабораторія покликана виявити несправності електросистеми. За допомогою виміру опору ізоляції фахівці електролабораторії визначають, чи можлива подальша експлуатація кабелю або він потребує демонтаж і заміну. Заміри ланцюга типу «фаза-нуль», а також тестування автоматичних вимикачів навантаженням визначають працездатність захисту енергосистеми. Вимірювання заземлення проводиться для визначення відповідності вимогам затверджених нормативних документів. Даний захід проводиться частіше всього в комплексі з іншими процедурами і випробуваннями. Наша електротехнічна лабораторія має солідний досвід з проведення робіт з випробування кабельних ліній, вимірювання питомого опору, розрахунки допустимого струмового навантаження, акти проведення схованих робіт, перевірки систем захисту від ударів блискавок та інших видів вимірювальних робіт на всій території України (Київ, Київська обл.)

Робота нашої електровимірювальної лабораторії з Вами будується в наступному порядку:

Ви додаєте нам заявку у довільній формі - по телефону, по електронній пошті або приїжджаєте до нас в офіс.
Після отримання Вашої заявки наші співробітники проводять визначення вартості електровимірювальних робіт (можливо, з попереднім виїздом на Ваш об'єкт), узгодження строків проведення робіт і оформлення договору. Розмір кошторису залежить від кількості ліній, електроточок і т.д. згідно з проектом електропостачання.

Після підписання договору в узгоджений з Вами термін співробітники нашої лабораторії проводять електровимірювальні роботи, оформляють необхідну документацію і передають її Вам.

Оплата робіт, виконаних нашою електровимірювальної лабораторії, проводиться в обсягах та в терміни згідно з договором.

Гарантії на нашу роботу — 1 рік.

Внесення змін до звіту при виникненні будь-яких неузгодженостей.

Відновлення звіту у разі його втрати.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці енергетиків та відповідальних за електрогосподарство підприємств та організацій та інженерів технічних служб.